O firmie

Szanowni Państwo, 

Firma PRINTECH powstała w 2001 roku. Od początku swego istnienia specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży materiałów eksploatacyjnych do drukarek atramentowych, laserowych, impaktowych, maszyn do pisania, kserokopiarek oraz faksów i innych urządzeń biurowych.

Wraz z rozwojem cyfrowych technik druku w roku 2005 poszerzyliśmy ofertę o media i akcesoria do druku cyfrowego. Obecnie w naszej ofercie znajdują się następujące media do druku cyfrowego: 
- drukarki, plotery (urządzenia do wydruków fotorealistycznych) 
  
- papiery (foto, ksero, ploter) 
- materiały eksploatacyjne (atramenty, tonery, systemy ciągłego zasilania) 
- systemy kontroli procesy druku (kolorymetry, densytometry, wzorce kolorów, systemy oświetleniowe) 
- oprogramowanie (oprogramowanie graficzne, DTP) 
- akcesoria (karty pamięci, magazyny danych) 
i wiele innych produktów niezbędnych w procesie cyfrowego przetwarzania obrazu. 


PRINTECH to oryginalna marka rodziny materiałów barwiących do drukarek komputerowych – igłowych, atramentowych i laserowych oraz kopiarek, faksów i maszyn piszących, której jesteśmy producentem. 

Jako producent materiałów barwiących działamy w dobrej wierze w oparciu o obowiązujące przepisy prawne ze szczególną dbałością o ochronę środowiska naturalnego dostarczając Państwu produkty najwyższej jakości po konkurencyjnych cenach. 

Stałe testy, badania, rozwój technologiczny, kompletacja wyrobów z surowców najwyższej jakości (między innymi: Static Control Components Inc., Oasis Imaging Produkt, UniNet Imaging Inc, Baiksam Chemical, Summit Technologies) pozwalają nam na ciągłe rozszerzanie oferty handlowej i szybką reakcję na zmiany rynkowe zachodzące w naszej branży. 

Jesteśmy pewni, że znajdą Państwo w nas partnera dla swoich przedsięwzięć oraz solidnego i wiarygodnego dostawcę materiałów eksploatacyjnych. 

Naszą misją jest: 

Dostarczanie użytkownikom urządzeń biurowych w Polsce i Europie wysokiej jakości i niezawodności markowych materiałów eksploatacyjnych. 

Opieramy się na współpracy z partnerami handlowymi, których wspieramy poprzez dostarczanie wiedzy i narzędzi niezbędnych do efektywnej i fachowej sprzedaży oraz dystrybucji naszych produktów.   

Współpraca:  
               

Serdecznie zapraszamy do dystrybucji naszych produktów. Dla naszych partnerów handlowych oferujemy atrakcyjne ceny dealerskie oraz szerokie wsparcie produktowo – marketingowe.  
  
Pełne dane firmy: 

PRINTECH 
Zębice, ul. Spacerowa 24 
55-010 Święta Katarzyna 
NIP PL 8941961150 
Regon 932645691 
  

Biuro Handlowe 
ul. Jagiellończyka 36 
50-239 Wrocław 

Konta 
BRE Bank S.A. 
Kod BIC (SWIFT) BREXPLPWMBK 
PLN 10 1140 2004 0000 3902 5182 4546 


Kontakt :                 
tel     +48 071 794-47-67 / 68
kom  +48 0600 955-095


biuro@printech.pl 
www.printech.pl 
  

Właścicielem sklepu internetowego jest PRINTECH